Zielone - Umiejętności - Kompetencje - Kwalifikacje – wsparcie rozwojowe osób dorosłych subregionu południowego w procesie transformacji.

- 95% dofinansowania na kształcenie osób dorosłych w zakresie zielonych kwalifikacji/kompetencji
- 10 000 zł na studia podyplomowe
- 5 000 z na usługi rozwojowe (szkolenia, kursy itp.)

Cel projektu: podniesienie umiejętności/kompetencji lub zmienienie/nabycie nowych kwalifikacji, umożliwiające rozwój w kierunku umiejętności zawodowych, cyfrowych, niezbędnych do podjęcia pracy w sektorze zielonej gospodarki.

Grupa docelowa: osoby dorosłe, które z własnej inicjatywy chcą nabywać kompetencje lub kwalifikacje, zamieszkałe/pracujące w powiatach: bielskim, cieszyńskim, żywieckim i mieście Bielsko-Biała.

Dofinansowane będą usługi rozwojowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR)
https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl 

Zapraszamy do kontaktu z Punktem Informacyjnym:
Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsięborczości
ul. Zacisze 5, 43-300 Bielsko-Biała
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
el. 699 713 669, 699 713 670

lub na spotkanie otwarte Mobilnego Biura Obsługi Klienta w Cieszynie, które będzie czynne 9 lipca 2024 w godz. 8:00-14:00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury "Dom Narodowy".

Projekt "Zielone - Umiejętności - Kompetencje - Kwalifikacje – wsparcie rozwojowe osób dorosłych subregionu południowego w procesie transformacji" jest realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter