/mat.pras/

Same dobre wiadomości. Dobre, bo dotyczą Antosi Kraszewskiej i klipu do debiutanckiego singla "Biegnij". Już jest! 1 czerwca Antosia wydała swój pierwszy autorski singiel pt. "Biegnij" i odkąd ujrzał on światło dzienne - zachwyca nas wykonaniem, talentem i profesjonalizmem. Jesteście ciekawi, o czym jest debiutancki singiel młodej artystki?

Przede wszystkim opowiada o dążeniu do swoich marzeń. Jeśli chcesz coś osiągnąć, to nie odkładaj tego na później, nie czekaj, licz do czterech i biegnij. Ale… każdy może odkryć w nim swoje własne przesłanie…. Zachęcamy do udostępnienia, polubienia, pozostawienia reakcji lub komentarza na YouTube i oczywiście subskrypcji kanału. Niech leci w ŚWIAT.

Posłuchaj: 

Kolejna dobra wiadomość – przed nami Święto Trzech Braci – wydarzenie, na które czekamy wszyscy. Miło nam poinformować, że na zakończenie sobotnich wydarzeń (15.06, godz. 17.00) na scenie plenerowej na Starym Targu wystąpi Antosia Kraszewska wraz z zespołem. Młoda cieszyńska wokalistka, która ma już za sobą bogate doświadczenie sceniczne, dzięki występom m.in. w V edycji The Voice Kids czy Szansie na sukces JESC, a także niezliczonej ilości konkursów i przeglądów, których wielokrotnie zostawała laureatką. Mamy nadzieję, że usłyszymy na żywo podczas koncertu w ramach Święta Trzech Braci na Starym Targu pierwszy autorski singiel pt. "Biegnij".

A 13 lipca naszą Antosię Kraszewską czeka bardzo emocjonujący występ w czasie Dni Istebnej, podczas których będzie support - owała swojego Voice - owego trenera Dawida Kwiatkowskiego. Trzymamy kciuki :)

 

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter