„Wołam do Ciebie Człowiecze” – pod takim hasłem już niebawem, bo w najbliższy piątek (14 października) o godz. 19.00 w Kościele św. ap. Piotra i Pawła w Skoczowie zabrzmi koncert z okazji XVI Dnia Papieskiego.

Już dzisiaj zachęcamy wszystkich, by spędzić ten wyjątkowy wieczór w otoczeniu pięknej muzyki, wymownych słów i w przeświadczeniu, że robimy coś dobrego dla drugiego człowieka. Bowiem w czasie koncertu zostanie zebrana ofiara na rzecz skoczowskiego Hospicjum.

14 października – w Roku Miłosierdzia – wnętrze skoczowskiego kościoła brzmieć będzie słowem Grażyny Barszczewskiej. Na organach zagra Robert Grudzień, a w ten niezwykły klimat wprowadzi nas Grażyna Durlow. Organizatorem koncertu „Wołam do Ciebie Człowiecze” jest Stowarzyszenie Panorama Sztuki Chrześcijańskiej Musica Sacra, które organizacją wielu wydarzeń wciąż upamiętnia pobyt Jana Pawła II na Podbeskidziu w roku 1995.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na koncert wszystkich, których zachwyca piękno muzyki i piękno serca. Wstęp wolny. Więcej informacji: tutaj.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter