"Wymiana dyskretna" - to ostatnia piosenka z singli malowanych, najnowsze muzyczne dzieło polsko-czeskiego muzyka i kompozytora - Adama Bubika.

Jak przyznaje artysta - piosenka jest mu bardzo bliska, a z drugiej strony kojarzy się z wiosną i nowym początkiem. Najnowszej oraz poprzednim piosenkom artysty towarzyszyły artystyczne zdjęcia z sesji malowanej, autorstwa fotosoul.pl. Adam Bubik stanął w niej przed obiektywem pomalowany farbami.

Zespół "Adam Bubik" powstał w 2015 roku z inicjatywy Adama Bubika - kompozytora, wokalisty, multiinstrumentalisty. Niejednokrotnie w rozmowie z naszą redakcją muzycy podkreślali, iż inspiracją w procesie twórczym całego zespołu odgrywa zawsze Bóg.

W swojej blisko trzy letniej karierze zespół ma za sobą kilka ciepło przyjętych singli, oraz szereg koncertów na największych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce, oraz poza granicami naszego kraju, m.in. w Czechach i na Słowacji.

Członkowie:

Adam Bubik - vocal, acoustic guitar
Szymon Kucharczyk - electric guitar
Filip Macura - keys
Tomek Wrzecionko - bass
Tobiasz Itner - drums

Zobacz: Zespół ADAM BUBIK na Facebooku https://www.facebook.com/adambubikofficial/Singiel pt. "Wymiana dyskretna" można zobaczyć i posłuchać tutaj https://www.youtube.com/watch?v=00C1Br5o3kk&feature=youtu.be

P,Staroń
Foto: mat/pras (http://www.fotosoul.pl)